Preskočiť na obsah

Európska agentúra pre bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci (EU-OSHA) v spolupráci s Národným inšpektorátom práce, ktorý pôsobí ako národné kontaktné miesto agentúry, Vás v rámci Európskeho týždňa BOZP srdečne pozýva na oficiálny štart kampane Zdravé pracoviská 2023-2025:

„BEZPEČNÁ A ZDRAVÁ PRÁCA V DIGITÁLNE DOBE“,  ktorý sa uskutoční 

o 09:00 hodine dňa 25. októbra 2023

v Hoteli Bratislava****

Seberíniho 9, Bratislava

Pridajte sa k nám osobne alebo online a staňte sa účastníkmi nezabudnuteľného dňa plného poznatkov a inšpirácie, kde budeme diskutovať o dôležitých témach, ktoré ovplyvňujú naše pracovné prostredie v digitálnej dobe. Predstavíme vám náplň a ciele štartujúcej kampane, privítame zaujímavých hostí a budeme sa venovať témam využitia virtuálnej reality pri školeniach BOZP, vplyvom digitalizácie na BOZP v praxi vrátane kybernetickej bezpečnosti strojov v digitálnej dobe, či psychosociálnym rizikám spojeným s digitalizáciou. Nechajte sa inšpirovať a zapojte sa do diskusie o budúcnosti práce! Čaká nás fascinujúci deň, ktorý zakončíme spoločnou diskusiou.

Predbežný program je k dispozícii v prílohe.

Informácie týkajúce sa organizácie seminára: events@ceuconsulting.com, tel.: +421 2 4444 1096

Informácie o kampani: Národné kontaktné miesto EU-OSHA: Ladislav Kerekeš, Národný inšpektorát práce, email: ladislav.kerekes@ip.gov.sk alebo osha@safework.gov.sk, tel.: +55 79 79 940, www.ip.gov.sk 

Pre potvrdenie OSOBNEJ účasti do 23. októbra 2023 využite tento registračný formulár (alebo skopírujte do Vášho prehliadača tento odkaz: https://www.surveymonkey.com/r/BA_osobne)

Pre potvrdenie ONLINE účasti do 23. októbra 2023 využite zvláštny registračný formulár (alebo skopírujte do Vášho prehliadača tento odkaz: https://www.surveymonkey.com/r/BA_online)

Účasť na seminári je bezplatná. Počet účastníkov je limitovaný na 100 miest + 100 miest online.

Tešíme sa na naše spoločné stretnutie!